Tak je to tady znovu: MOTOBABKY 2009

Tak věřím, že to tentokráte dopadne lépe, než na jaře a počasí vyjde. Nehodlám nikomu nic nařizovat, ale nařizuji tanvaldským, abychom vyjeli z Tanvaldu společně. Odjezd bude od autoškoly.

Čas odjezdu na MotoBabky: 8.30

Samozřejmě, že všichni naši přátelé a známí z okolí se mohou připojit. Kdo je z větší dálky a nebude moci jet s námi, musí se na místo dostavit sám. Není stanoven čas do kdy tam máme být, ale bylo by dobré, aby tam všichni byli dopoledne.

RETRO PARK SEJFY Dolní Sejfy 319 542 23 Mladé Buky u Trutnova

Jak to tam vypadá, jak se tam dostanete, kolik co stojí ? Mrkněte SEM

Termín: 22. - 23.8. 2009

BlueBoard.cz

Máme zamluvenu tuto rotundu, kam bychom se měli bez problémů vejít a kde je také sezení venku. Jídlo jsme žádné nedojednávali a každý si může vybrat z jídelního lístku, samozřejmě za své ! Od paní vedoucí mám tyto informace:

Chatka pro 4 osoby: 400,- Kč              Stan 1 osoba: 50,- Kč           Motorky: zdarma jako bonus

Pokud bychom se dohodli, tak je možné objednat prase, ale více o tom nevím. Muzika asi nebude, ale i tak si myslím, že se budeme bavit.

Program:

Určitě po obědě bude vyjížďka - upřesníme později

Na večer něco vymyslíme                                                       SPACÁKY S SEBOU !

V průběhu neděle odjezd

Textové pole: Kdo má rád motorky, legraci a chce se trochu povyrazit, je vítán.

Jak z názvu akce vyplývá, nejoblíbenější budou motorkářky a baťůžky !

Jedná se o společné setkání přátel a členů MKT a nejenom jich. Zúčastnit se může každý, kdo je podobného ražení a chce se seznámit. Věk ani motorka nehrají roli, ale je potřeba si uvědomit, že všichni jsme již moudří a rozumní lidé, takže nějaké bláznění a rock to nebude. Jaký si to uděláme, takové to budeme mít a prozatím jsme neměli žádné problémy a věřím, že to tak bude i nadále. Stačí dobrá parta a všechno jde samo, ke spokojenosti všech. Takže neváhejte a zúčastněte se pokud vám to vyjde.

Těším se na shledání