MKT
Lucka a Petr
Míra s Květou
Bobeš s Bobšovou
Konis s Mončou
Skicák se Skicákovou
Fichťák s Janou
Ukončení sezony 2011
Na 27.12.2011 je naplánováno posezení MKT a definitivní ukončení uplynulé moto sezony. Včas dávám termín na stránky a zajišťuji ubytování pro přespolní (VFR s Maruš, Maxi s Jířou a Lucka s Petrem). Lucka oznamuje, že makají, ale že přijedou, pobudou a pak odjedou. Maxi píše, že letos na nás s Jiřinou prděj, protože minule to byla otrava a že pojedou radši na Karvinsko za lepším vzduchem. Nakonec dva dny před termínem volá Božka VFR, aby jsme dohodli podrobnosti. VFR prohlásí, že ho dva dny bolí ranec, že má tmavší lejno, ale že to nějak vydrží. Volám mu hned zpět: "volejte rychlou ! a ser si to do špitálu povídám. Prdnul ti vřed na dvanáctníku a hrozí otrava. Nejdřív se mu moc nechtělo, ale říkám to i Maruš a tak za chvíli se dozvídáme, že je VFR konečně ve špitále a že to je DÍKY MĚ !!!! dobrý. To víte, já starej vředař to mám vše namakaný. Takže odpadli i poslední přespolní a ubytování se nemuselo zajišťovat, čímž Kuky přišel o pěkný prachy. Chystal nasadit silvestrovský ceny a on mu nikdo nepřijel.

                    Den před termínem to vypadalo, že nás bude max. 11, ale pak se to p
ěkně sešlo. Kromě členů dorazili také přátelé MKT a nakonec nás byla plná hospoda. Pro ty co nevěří, tak tady je sestava: Giovany, Božka, Míra, Květa, Konis, Monča, Fichťák, Jana, Bobeš, Bobšová, Skicák, Skicáková a Skicák Ml., Kuky, Varan, Lucka s Petrem, Kary a opět překvapil TRIDAC. Neomluveni jsou: Maxi s Jířou, Fichťa s Verčou a Honza. omluveni byli: Boleslav se Saharou a Pavel VFR s Maruš (zdravotní důvody). Zábava mohla začít. Klasika, popíjelo se, jedlo, každý hovořil s každým, hodnotilo se, plánovalo na další sezonu, prostě když se sejde dobrá parta není co řešit. Protože nám všem bylo líto, že VFR tak vybouchl, Božka mu zavolala do špitálu. Telefon putoval od jednoho k druhému a všichni jednotlivě jsme ho pozdravili, aby si taky užil atmosféru. Chtěl jsem říct, aby mu to nebylo líto, ale myslím, že to dopadlo spíš naopak, jako by provokace. Když jsme si vše odbyli, tak se hned na VFR zapomělo. Dorazil z ničeho nic Tridac. Protože málokdy dorazí bez ničeho očekávám co přines v tý igelitce. Nic neříkám pro případ, že přivezl dárek pouze mě, ale nakonec to byly dárky pro všechny a využiji je samozřejmě na těchto stránkách i když tím porušuji autorská práva. Na co budu něco vymejšlet, když to vymyslí Tridac a ještě k tomu lepší. Přivezl fotky všech členů i nečlenů, ale fotomontáž. Tyto fotky naleznete v sekci "Členové". odkaz Civilní fotky, nebo úplně sjeďte dolů a tam je uvidíte a nebo si klikni SEM a je to.

                 Vůbec si nevzpomínám, že by n
ěkdo něco tropil (myslím tím ostudu). Za zmínku stojí, že Skicák celý rok nevzal manželku na motorku, kromě požehnání ve Vrchlabí, i když, jak mi sama řekla, jezdila by. Přivedl jí tedy alespoň sem, aby jsme o něm přestali říkat, že je Colombo. Ten přece má také manželku, ale ještě ji nikdo neviděl.

Bulvární zprávy:   od tý doby co jsme se nevid
ěli

Monča je v tom, ukázala nám tu flekatou fotku jak dávaj na ultrazvuku a všechny holky začali obdivovat jaký to krásný miminko, tady je hlavička, ručičky... a hele pinďour, takže už v
ědí že to je kluk a já jak čumím tak čumím samej bílej a černej flek.

Kuky s tím chce seknout, prej už ho to nebaví jezdit motku a bude radši jezdit na kole, no uvidíme... když tak ho vyloučíme !

Lucka se nám zasnoubila ! ukazovala nám prstýnek ! ten musel bejt mastnej !

S Božkou stále ještě nekouříme

Konis prodal Horneta a koupil kočárek. Monča za prachy z prodeje Kawy koupila postýlku, takže maj po ptákách !

Bylo vypsáno výběrové řízení na funkci "zástupce" vedoucího, neboť je nepřípustné dle stanov aby zástupce neměl motorku. Podmínky výběrového řízení jsou transparentní "Kdo dá víc !"

Závěrem:

Začalo se v 16.00 hod. a skončilo se v ? hod. V tento moment není Božka doma abych se zeptal v kolik to skončilo a já si to nepamatuji. Máme to prostě za sebou a teď do jara vydržme.

Giovany
Návrat zpět
Foto galerie