Textové pole:

2 ročník Motobabky 2010

21.8. Odjezd v 9.00 od autoškoly. Moc nás nebylo. Já, Božka, Konis, Monča, Fichťa, Verča a nakonec dorazil ještě Kary s tím, že jede jenom na jeden den. I tak oceňuji, že jel.  Jediný kdo nás „pumpli“ o kafe byl Konis s Mončou, kteří přijeli už o půl osmé a vyžadovali ještě snídani. Tentokráte jsme vyrazili opravdu v 9.00 na což doplatil Pavel z Tanvaldu, myslím, že si říká skycák kterého jsme před tím neznali a který přijel pozdě. Myslel si, že nás dojede v Hrabačově, ale byl tak rychlej, že tam byl dřív než my, takže do Sejfů dojel sám. Musím se ač nerad zmínit také ještě o Karym, který pravděpodobně již s námi nebude jezdit, protože si koupil Harley. Přijel nám ho pouze ukázat s tím, že Harleyáři jsou zvláštní sorta a tudíž nemůže jezdit s takovýma hochštaplerama. Nakonec jsem ho ukecal ať jede za podmínky, že pojede poslední a dál za náma, aby to vypadalo, jako že k nám nepatří. Jak řekl, tak udělal a ještě se nechal předjet autem, aby na nás ani neviděl. V Hrabačově zaparkoval asi 50 m od nás, ale přišel po svých pokecat. Po nezbytném cígu a pokecu dorážíme asi o půl 11 do Sejfů, kde už byla spousta kamarádů, známých i neznámých. Se všemi se zdravíme a vyrazil nám dech Boleslav, který

sebou přivezl TŘI baby !!! Svojí za sebou a další dvě na jiné motorce. Hned jsem žadonil jestli nějakou půjčí ? Ale kdepak ! (podotýkám, příjemný holky). Jasně, že dorazil Jarda z Úpice s dalšími úpičáky, Mikeš, Miko, Milan z malých a já nevím kdo ještě. Samozřejmě nesmím zapomenout na Mikeše a Laďu s manželkou (morava) a objevilo se i pár známých z motodědků. Řekl bych, velice slušná sestava. Jestli jsem na někoho zapomněl, tak se nečertěte, stránky jsou omezený a musím toho ještě dost sdělit. Čekalo se na Pavla VFR. Božka uzavírala sázky. Přijede Maruš autem, nebo s Pavlem na motce? Kdo prohraje, bude hozen do bazénu. Všem nám vyrazil dech VFR, který přijel sám a tato varianta v sázkách nebyla. Nikdo se tedy nekoupal. Po obědě následovala vyjížďka opět na přehradu Les Království, protože zde byla spousta nových, kteří tam ještě nebyli a pak byla ještě zastávka na Zvičině, kde je Raisova chata a tam jsme zase nebyli my. Tentokráte nám počasí přálo a mě osobně se vyjížďka líbila. Vraceli jsme se přes Trutnov, kde právě probíhal nějaký beerfest, takže spousta malitejch.

Po návratu se objevili ještě nějací opozdilci a někteří co byli jen na den odjížděli. Přijeli také manželé z Malé Skály, ale copak si můžu všechno pamatovat? Miko bloudil po kempu a sháněl někoho, kdo ho vezme na noc. Ačkoliv jsem chtěl mít s Božkou chatu jenom pro sebe, nevyšlo to. Když Božka viděla jak má Boleslav v chatě 3 baby, chtěla si také užít a vzala na noc Skycáka a Mika, takže měla také 3. Fichťa jako jediný stavil stan, aby měl víc peněz na chlast a stejně tak učinili i Maloskaláci. Na večír se přesouváme do rotundy, kde je již vše připraveno. Obsluhy se ujala Petra, která nás obsluhovala i v loni a k ruce měla dceru pana majitele. K jídlu byl gulášek a grilovačka. Nejdříve Božka připravila tombolu, kterou skoro celou zasponzoroval Tridac za což mu zde uděluji veřejnou pochvalu (ještě nikdy jsem to neudělal) takže by si toho měl vážit. Poté následoval můj tentokráte kratší projev doplňovaný Tridacovými organizačními záležitostmi a začala nevázaná volná zábava. Na rozdíl od loňska, byla zde funkční televize, takže se promítali fotky z našich akcí, upraveny Tridacem do profesionálně vypadajících slidů. Abych mohl pomlouvat kdo co dělal, neměl jsem udělat to co jsem udělal. Pozval jsem Verču na panáka, pak na druhýho, třetího a ….. Celkem pak Božka platila 21 panáků. Tím jsem pak nemohl fundovaně sledovat ostatní kdo co tropí a naopak ostatní sledovali mě. Pak už vím jen vše z vyprávění a určitě spousta věcí není pravda. Umím si představit co by tu bylo napsáno, kdyby psal zprávu třeba Konis. Určitě budou reakce, proč taky něco nenapíšu o sobě a pomlouvám jen ostatní, ale víte, že já píšu pouze ověřenou pravdu.

Potřebovali jsme si s Božkou trochu vygumovat mozky, což se nám povedlo. Odpadli jsme kolem půlnoci a pak jsme údajně šli ještě na procházku, Božka nabalená protože bylo chladno a já údajně ve slipech. Prý bych šel nahatej, ale Božka mi údajně před chatou stihla natáhnout slipy. Kdo mě zná ví, že to jsou určitě kecy.

Ráno tradiční: utahaný poopiční ksichty a čekání na vystřízlivění. Alkohol tester koloval a když se někomu vynuloval, tak teprve odjížděl. Tanvalďáci ale zůstali pohromadě až dokud nevystřízlivěl Fichťa, který měl ráno nejvíc. Kolem poledne odjíždíme tradičně poslední i my. Poklidná cesta, zastávka na oběd a kolem třetí dorážíme v pořádku domů.

 

Tento ročník z mého pohledu byl velice vydařený, zúčastnilo se vice lidí, seznámili jsme s novými lidmi a k tomu mají takovéto akce sloužit. Toto vše by takto neproběhlo, nebýt Tridace, který organizačně vše zařídil. Vzhledem k tomu budeme určitě pořádat třetí ročník.

 

Všem zúčastněným děkuji