Textové pole: 	Motoklub vnikl v červnu 2008 na základě mých zkušeností a zážitků s motoklubem Úpicko. Rozhodl jsem se proto založit v Tanvaldě něco podobného a i když jsem byl zpočátku pesimista rozjelo se to dobře až jsem byl překvapen. Velice rychle se celá věc rozkřikla a začali se hlásit první zájemci Naším zájmem je, aby v klubu byli pouze aktivní členové a ne „mrtvé duše“. Tím je myšleno aby se člen sem - tam zúčastnil některé akce pořádané klubem. Je naprosto jasné, že nemá každý čas a není možné se zúčastňovat všech akcí, ale pokud někdo nebude vůbec reagovat, tak nemá smysl, aby v klubu byl. Přáli bychom si, aby klub byl aktivní, aby se občas něco dělo a někdo se angažoval.
										Giovany

Motoklub Tanvald 2008

Členství

Registrovaným členem se může stát každý, kdo chce opravdu být aktivní, sem tam se chce projet se správnými lidmi a ne jezdit jenom sám a o tom to všechno je. Vůbec není podmínkou aby byl z Tanvaldu a okolí, jsme malý stát a správných lidí není nikdy dost.

                 Členství v klubu není ničím podmíněno snad jedině tím, že už teď jsme parta ohleduplných lidí, kteří nehledí na to kdo jaký má stroj a co s ním umí, ale bere se ohled na všechny. Takže není to nic pro kaskadéry, nafoukance a „závodníky“ v silničním provozu.

Činnost

Motoklub pořádá převážně různé vyjížďky, které nejsou až na některé specielně organizovány. Někdo chce někam vyrazit, domluví se s ostatními a jede se. Vše záleží na individuální dohodě kohokoliv. Jak takovéto výlety dopadli můžete shlédnout v „Reportážích“. Pokud bude vše fungovat jako doposud, není co řešit. Organizování velkých akcí necháváme na zkušenějších, ale zúčastňujeme se.

Desatero:

Textové pole: Buď ohleduplný vůči ostatním, kamarád a buď v pohodě
Na silnici nemachruj (nestojí to za to) a jde dneska o hubu
Když někdo potřebuje pomož mu
Měj chuť poznávat nové lidi a krásy naší vlasti
Buď motorkář a užívej pohodu a klid
Nepovyšuj se nad nikým
Nepřetvařuj se a buď sám sebou
Je-li ti někdo nesympatický, řekni mu to
Mladej, starej všichni jsme si rovni
Chceš-li, staň se členem Motoklubu Tanvald

Stanovy:

Žádné nejsou. Stejně jako příspěvky, povinnosti, nařízení, funkce a pod.

Členové:

Můžete se podívat na fotky členů motoklubu a to : ZDE