Velikonoce 2009

11.4. - 12.4.2009

11.4. dopoledne myji a blýskám motorku. Když jsem hotov, tak jsem ji hned vyfotil, protože jak se znám, celou tuto sezonu zase na ni už nesáhnu. Počasí paráda, tak jsem odpoledne vyrazil jen tak objet okolí. Božka pastovala auta a neměla ještě hotovo, tak zůstala doma a musela dodělat svou práci (P.S. nechte si ty kecy jó). Jel jsem okolo Jitky, která vloni měla ošklivou bouračku a je po několika operacích, byla doma, tak jsem se vnutil na kafe. Dlouho jsme ji neviděli, naposled o berlích a teď už vypadá zase normálně. Hodíme kec a vyrazila mi dech tím, že už zas zkusila jezdit. Ze srandy říkám tak pojeď a co myslíte ? Volám Božce jestli už má hotovo a za chvíli přijela. Kaskadérka Jitka udělala kaskadérce Božce kafe a když jsem dojedl koláč, který měla Jitka na svátky, tak vyrážíme. Vysadili jsme ji na jejího bavoráka GS 1100 a razíme na Turnov. Klidná pohodová jízda a zastavujeme v Rohozci u pivovaru. Jsou svátky, takže je zavřeno. Dělám nějaké ty fotky do soutěže Motopivo, cigárko a razíme na Malou Skálu. Zas cigárko, Cola a pokec, kam dál ? Bereme to na Semily a zadem na Vysoké nad Jizerou. Na náměstí cigárko a domů. Docela pěkná vyjížďka, byl jsem pěkně namyšlenej to víte, když jede chlap s dvěma „buchtama „.

 12.4.2009 Na stránkách MotoMadmen jsem se dočetl, že jedou do pekel. Nechal jsem vzkaz, že tam pojedeme taky ať dají vědět, kdy tam budou a že se seznámíme. Bohužel, nikdo na to nereagoval. Nic to nezměnilo na tom, že tam pojedeme na kafe. Ozval se Konis a Fichťa. Volám Maxiho a domlouváme kde se setkáme. Tentokráte to odnesla Božka, která chytla, nevím jak se to řekne slušně „sračku“ . Fichťa bude za chvíli rodit, takže tam už je trochu problém, protože musí hlídat Veroniku. Vyřešil to tak, že ji odvezl k rodičům a dostal propustku do 18.00 hod. Konis ten je bez problémů, vyhnal Monču do práce aby nemusel krmit dvě motorky. Po 12.00 vyrážíme a sraz s Maxem máme ve 12.45 v Hamře. Trochu jsem se seknul v odhadu, protože ve 12.45 jsme v Hodkovicích. Volám Maxe, ať nám jede naproti a potkali jsme se někde na cestě. Nejdříve obdivujeme jeho novou motku, samo že jsem ji trochu otestoval a když opadl prach po tom jak jsem hrabal, předávám slavnostně Maximu klubové triko, které si musel samozřejmě hned obléci. Udělal to bez protestů, takže se stal plnohodnotným členem. Jelo se mi tentokráte dobře, protože Maxi taky kouří, takže Fichťa s Konisem už moc nekecali, protože to bylo 2 na 2. Dorazili jsme do pekel, kde bylo motorek jak nasr… Kafe, pito a sedli jsme si vevnitř u vchodu na gauč protože venku nebylo místo. Prošel jsem se a hledal jestli neuvidím někoho z MotoMadmen. Znám jejich znak, tak jsem myslel, že podle toho je poznám. Bohužel ! Pak se tam objevil z ničeho nic Jirka Mareš se zeťákem, tak dáme pokec. Strávili jsme tam asi hodinu a pak jsme rozhodli, že pojedeme přes Mácháč domů. Jako místní nás vedl Maxi. Vyrazili jsme místo na Mácháč na Českou Lípu. Říkám si Maxi se zbláznil, jede na opačnou stranu ! Přijeli jsme do Lípy před nějaký panelák, říkám Mácháč je jinde a pak se vyklubalo, že Maxi nemá papíry od motky, tak se pro ně nejdřív stavil. Čekali jsme že tedy přinese nějaký zápisný, buchty apod. Nejen že nic nepřinesl, ale zamknul před náma i manželku !!! Na Motobabkách musíme na něj něco vymyslet ! Vyrážíme tedy konečně na Doksy a zastavujeme u silnice na ranči u Kowboye. Dáváme kafe a zjišťujeme, že je čas vyrazit zpět k domovu, neboť Fichťovi končí propustka. Razíme tedy zpět k domovu. V Zákupech se rozloučíme s Maxem a mažeme tentokráte na Liberec po rychlostní silnici, abychom to stihli. Konis první, já poslední a čekali jsme, kdy Fichťa utaví tu svoji olejničku. Něco s ní musel udělat, protože ji nejen neutavil, ale místama jel i 120 !!! Upozorňuji, že to nebylo v obci, ale na silnici, kde je tato rychlost povolena ! Toto píši kvůli tomu, kdyby to četli naši tanvaldský poliši abych neposlouchal kecy, že jako autoškolák nedodržuji předpisy. Po třech zastávkách konečně dorážíme domů, tradičně končíme v autoškole, kde nás uvítala naštvaná Božka (nebyla naštvaná na nás, ale že nemohla jet taky). Fichťa přetáhl opušťák o půl hodiny, ale jak znám Veroniku, tak mu přidělí na týden „rajóny“ a tím to bude mít prominutý !

Pro Monču: Konis očumoval v dolech holky, my ostatní pouze motorky, řekl jsem mu, že ti to řeknu !!!

Dneska jsem zjistil, že Moto Madmeni tam byli v té době, kdy jsme tam byli i my, ale vzhledem k tomu, že nikoho z nich neznáme, tak jsme je nepoznali, protože nebyli označeni jako my.

Najelo se přes 200 Km a když jste na motorce a nic se nestane, nemá to chybu.

Tak zas příště

A nevěřte všemu co píšu, víte že občas něco zalžu, jinak by to nebylo zajímavý

Giovany

Tanvaldské kaskadérky

Zastávka u Kowboye

V pekelnejch

Kouřová před Libercem